BIONIKUS MOZGÁSSZERVI ALAPÍTVÁNY

Kapcsolódó bejegyzések

• No related post.

Az alapítvány célja: Az alapítvány elsődleges célul tűzi ki magának, hogy segítse azokat a mozgáskorlátozott személyeket, csoportokat, akik amputáción, vagy idegi károsodáson estek át, és új végtagokra szeretnének igényt tartani. Az alapítvány ezen személyeknek, és közvetlen egy háztartásban élők számára, csoportoknak nyújt segítséget olyan tekintetben, hogy a bionikus végtagokat és az ahhoz kapcsolódó összes kiadását átvállalva mindenki számára elérhetővé tegye. További cél ezen kívül a bionikus technológia bevezetése Magyarországon, illetve az itthoni orvosok marasztalása, mellyel Magyarországon is lehetővé válnának a bionikai operációk. Illetve egy komplexum felépítése, üzemeltetése ahol kizárólag a bionikus operációk zajlanak, így a komplexum lenne Magyarország első Bionikus kórháza.